قوانین خرید و فروش طلا از سایت

قوانین خرید و فروش طلا از سایت

 

تاریخ بروزرسانی قوانین این صفحه: 1401/12/16

خرید طلا توسط مجموعه سوزیانا
تمامی طلاها خریداری شده توسط مجموعه سوزیانا دارای کد استاندارد بوده و توسط تولیدکنندگان مورد تایید اتحادیه تولید شده است.
فروش کالا توسط مجموعه سوزیانا
تمامی طلاها و کالاهای سایت دارای فاکتور می باشند. همچنین فاکتور الکترونیکی پس از ارسال توسط پیک یا پست در حساب کاربری قابل مشاهده می باشد.
شرایط مرجوعی و بازگشت کالا
به دلیل نوسانات قیمت ارز و طلا و به دلیل اینکه بعضی از کالا ها پلمب بوده و امکان عیارسنجی میسر نمی باشد و به دلیل اینکه پس از ثبت سفارش کالا بلافاصله به پست ارسال خواهد شد. امکان مرجوع کردن و لغو سفارش پس از ثبت سفارش امکان پذیر نمی باشد. خواهشمندیم در انتخاب و ثبت سفارش خود نهایت دقت را به عمل آورید.
شرایط خرید توسط کارت های دارای Cash-Back برگشت نقدی طرف قرارداد مجموعه سوزیانا
درصورت استفاده از امتیاز برگشت نقدی کارت های طرف قرارداد ، شرایط مرجوعی و بازگشت کالا مطابق با بند قبل می باشد و  امکان لغو و مرجوع کردن کالا به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد. همچنین کارت های دارای برگشت نقدی مجاز به شارژ حساب یا استفاده از درگاه پرداخت آنلاین دستی نمی باشند و فقط مجاز به خرید کالاهای دارای قیمت می باشند.
شرایط خرید توسط درگاه های اعتباری طرف قرارداد مجموعه سوزیانا
به موجب قوانین شرکت های طرف قرارداد و همچنین به موجب قوانین سایت و قوانین جاری کشور مجموعه سوزیانا در ازای دریافت وجه از طرف مشتری صرفا کالا به مشتری تحویل خواهد نمود و هیچگونه وجه نقدی به مشتری پرداخت نخواهد شد. لذا پس از دریافت اعتبار و وام از جانب شرکت های طرف قرارداد فقط مجاز به خرید طلا و کالاهای موجود در سایت می باشید.

درباره فروشگاه اینترنتی سوزیانا

فروشگاه سوزیانا فعالیت مجازی خود را در سال 1398 آغاز نمود.نام و برند فروشگاه بر گرفته از نام ایران باستان استان خوزستان می باشد. لازم به ذکر است گروه سوزیانا از سال 1393 تا کنون فعال بوده و هم اکنون مفتخریم با 8 سال سابقه موفق در خدمت مشتریان خود هستیم.

حقوق این سایت به طلای سوزیانا تعلق دارد. Copyright © 2016 – 2023

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.